Poniedziałek 18.12.2017

Odwiedź nas :)

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. - A.Mickiewicz

Aktualności

• Dnia 12.12. 2017 roku klasa VI wraz z panią Anetą Żuk pojechała na finał Rządowego Projektu "Bezpieczna +" organizowanego przez Gimnazjum w Czerwieńsku. Dziewczęta brały udział w konkursie pt. "Praca z pasją". Wyróżnienia otrzymały : Natalia Masłowska, Wiktoria Weronika Woźniak i Wiktoria Agata Woźniak. Wraz z panią Anetą Żuk dziewczęta przygotowywały prace polegające na fotografowaniu ludzi pracujących z pasją. Inspiracją była codzienna praca nauczycieli naszej szkoły. Dlatego to oni zostali uwiecznieni na zdjęciach. Uczennice oprócz dyplomów otrzymały karty podarunkowe do wykorzystania w księgarni Empik. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Kolejne medale zdobyli uczniowie naszej szkoły na prestiżowym turnieju, w którym brało udział ponad 300 zawodników. Wiktoria Fabiszak  wywalczyła srebrny medal w kategorii kumite oraz Laura Nóżka zdobyła brąz również w kumite. W zawodach startowali także: Hanna Żytkowiak i Maciej Fabiszak. Cała czwórka stanęła na wysokości zadania i zasługuje na szóstkę z plusem. W turnieju uczestniczył także św. Mikołaj, który przynosił dzieciom prezenty i odrobinę szczęscia. Do startu w zawodach uczniów  przygotowała  pani Aneta Żuk. GRATULACJE !!!

• 'W sobote 02.12.2017 roku odbyl sie konkurs pt. 'W Europie jezdzimy bezpiecznie'" w Zielonej Górze. Nasza szkole reprezentowali uczniowie klasy V : Agata Wozniak, Martyna Nowicka i Maciej Fabiszak. Uczniowie rozwiazywali testy z wiedzy o ruchu drogowym oraz pokonywali trudny tor przeszkod. W turnieju bralo udzial 55 szkol z wojewodztwa lubuskiego. Tym razem nie udalo sie znalezc w pierwszej trojce.

Gratulacje!

• 02.12.2017

Podczas  akcji Psu na budę czy Bieg Jeża dzieci bardzo liczyły na spacer z psami, jednak nie było to możliwe ale teraz jak najbardziej jest. Serdecznie zapraszamy 2 grudnia 2017 od 12.00 do 15. do schroniska w Zielonej Górze i zabierzcie psy na spacer.
    Będzie radocha po obu stronach, Wy wyspacerowani i zadowoleni, że tacy dobrzy, psy zadowolone, że wyspacerowane. Będzie także Mikołaj z cukierkami, ciepła herbata...i inne niespodzianki.

•

Pani Monika Szkolniak przekazała nam informację o bardzo fajnej akcji nie tylko dla dzieci...więc już wkrótce w naszej szkole wszystkie chętne osoby będą mogły napisać list do Świętego Mikołaja i tym samym przyłączyć się do bicia rekordu Guinnessa na najdłuższy list.
    Serdecznie zapraszamy do napisania listu w domu, ponieważ wystarczy wejść na stronę www.piszemydomikolaja.pl i wypisać swoje 3 życzenia.
    Mamy na to czas do 6 Grudnia lecz czy warto czekać ... :)
    Udanej zabawy w wyszukiwaniu najlepszych życzeń.

Aktualności

• Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim