Poniedziałek 16.07.2018

Odwiedź nas :)

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. - A.Mickiewicz

• Zerówka - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018
    20.06.2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w zerówce odbyło się 20.06.2018. Program artystyczny uczniowie rozpoczeli tradycyjnie - polonezem. Były również wiersze i piosenki, w których dzieci wspominały miniony, beztroski czas przedszkola. Na zakończenie uczniowie zatańczyli skocznego krakowiaka. Nie zabrakło również podziękowań, życzeń, dyplomów i nagród. Były emocje, łzy wzruszenia i duma w oczach rodziców (i wychowawców oczywiście). W atmosferze wzajemnej życzliwości spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.

• Wycieczka do Ogrodu Botanicznego
    15.06.2018

W piątek 15.06.2018 uczniowie zerówki odwiedzili Ogród Botaniczny w Zielonej Górze. Dla niektórych z nas była to pierwsza wizyta w tym niezwykłym miejscu. Oprócz ciekawych roślin, ryb i wspaniałych terenów zielonych największym zainteresowaniem cieszyło się "mówiące drzewo", mini zoo i oczywiście plac zabaw. Pogoda dopisała, zabawa była przednia. Wyprawę zakończyliśmy pysznymi lodami. W doskonałych humorach, zmęczeni ale szczęśliwi wracaliśmy do szkoły [co ważne - z piosenką na ustach :-) ]!

• Piąta klasa na wyjeździe
    15.06.2018

Oceny końcoworoczne wystawione, można więc odetchnąć...Piąta klasa postanowiła zrelaksować się na basenie w Zielonej Górze. To był strzał w dziesiątkę- zabawy było co nie miara, a, że po pływaniu zawsze wzrasta apetyt, to trzeba było odwiedzić pizzerię. Basen, pizza, lody, spacer po zielonogórskim deptaku to najlepszy sposób na przedwakacyjną rozgrzewkę.

Życzymy wszystkim udanych i kolorowych wakacji!

• Konkurs "Bajkowy Świat Szachów" dobiega końca. Pozostało nam ogłosić wyniki i rozesłać nagrody. Bardzo cieszymy się, że wywołał duże zainteresowanie. Pełne sprawozdanie, szczegółowe wyniki i inne informacje pojawią się w najbliższym numerze "Mata". Prace uczestników (w sumie otrzymaliśmy ich bez mała 2000), tych nagrodzonych i tych, które były bardzo blisko podium, będą publikowane w kolejnych numerach naszego czasopisma. Część z nich znalazła się w pięknym kalendarzu. W trakcie Indywidualnych M

• Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim
    Leśniów Wielki 54