Nawigacja

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Bal karnawałowy!

  09.02.2018

  W ostatni dzień przed feriami, w klasach I-III odbył się bal karnawałowy! Uczestniczyły w nim Chinki, kotki, wróżki, potworne panny młode, ninja, strażak, wampir, rycerz, kościotrup, diabełek, piratka i Mikołajka. Wszyscy wspaniale się bawili!

  Bal karnawałowy! - Obrazek 1Bal karnawałowy! - Obrazek 2Bal karnawałowy! - Obrazek 3Bal karnawałowy! - Obrazek 4Bal karnawałowy! - Obrazek 5

 • Spotkanie z Policją!

  27.02.2018

  Już wiemy jak zachowywać się podczas ferii, żeby być bezpiecznym :)

  Spotkanie z Policją! - Obrazek 1Spotkanie z Policją! - Obrazek 2Spotkanie z Policją! - Obrazek 3Spotkanie z Policją! - Obrazek 4Spotkanie z Policją! - Obrazek 5

 • Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

 • KREATYWNE DZIACIAKI

  Wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Uczniowie klas IV-V wykonali projekty plakatów pod hasłem "Technologiczne Dzieciaki" za pomocą dowolnego programu graficznego. Na etapie szkolnym zostały wyróżnione dwie prace: Hani Lisowskiej i Wiktora Rosińskiego z klasy 4. Wszystkie prace można obejrzeć na naszej stronie KREATYWNE DZIECIAKI Szkolnym opiekunem konkursu była p.Joanna Winniczuk

 • Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami

  Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami - Obrazek 1 Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami - Obrazek 2 Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami - Obrazek 3Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami - Obrazek 4 Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami - Obrazek 5 Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Ratuj z Nami - Obrazek 6

 • Wyróżnienia za "Pracę z pasją"

  Dnia 12.12. 2017 roku klasa VI wraz z panią Anetą Żuk pojechała na finał Rządowego Projektu "Bezpieczna +" organizowanego przez Gimnazjum w Czerwieńsku. Dziewczęta brały udział w konkursie pt. "Praca z pasją". Wyróżnienia otrzymały : Natalia Masłowska, Wiktoria Weronika Woźniak i Wiktoria Agata Woźniak. Wraz z panią Anetą Żuk dziewczęta przygotowywały prace polegające na fotografowaniu ludzi pracujących z pasją. Inspiracją była codzienna praca nauczycieli naszej szkoły. Dlatego to oni zostali uwiecznieni na zdjęciach. Uczennice oprócz dyplomów otrzymały karty podarunkowe do wykorzystania w księgarni Empik. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

  Wyróżnienia za "Pracę z pasją" - Obrazek 1 Wyróżnienia za "Pracę z pasją" - Obrazek 2  Wyróżnienia za "Pracę z pasją" - Obrazek 3

 • Pierwsza Pomoc klasa 2

  Pierwsza Pomoc klasa 2 - Obrazek 1   Pierwsza Pomoc klasa 2 - Obrazek 2   Pierwsza Pomoc klasa 2 - Obrazek 3

 • Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017

  Kolejne medale zdobyli uczniowie naszej szkoły na prestiżowym turnieju, w którym brało udział ponad 300 zawodników. Wiktoria Fabiszak  wywalczyła srebrny medal w kategorii kumite oraz Laura Nóżka zdobyła brąz również w kumite. W zawodach startowali także: Hanna Żytkowiak i Maciej Fabiszak. Cała czwórka stanęła na wysokości zadania i zasługuje na szóstkę z plusem. W turnieju uczestniczył także św. Mikołaj, który przynosił dzieciom prezenty i odrobinę szczęscia. Do startu w zawodach uczniów  przygotowała  pani Aneta Żuk. GRATULACJE !!!

  Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017  - Obrazek 1  Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017  - Obrazek 2  Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017  - Obrazek 3  Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017  - Obrazek 4

  Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017  - Obrazek 5 Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin Kyokushin Challange 2017  - Obrazek 6

 • Turniej BRD "' W Europie jezdzimy bezpiecznie

  'W sobote 02.12.2017 roku odbyl sie konkurs pt. 'W Europie jezdzimy bezpiecznie'" w Zielonej Górze. Nasza szkole reprezentowali uczniowie klasy V : Agata Wozniak, Martyna Nowicka i Maciej Fabiszak. Uczniowie rozwiazywali testy z wiedzy o ruchu drogowym oraz pokonywali trudny tor przeszkod. W turnieju bralo udzial 55 szkol z wojewodztwa lubuskiego. Tym razem nie udalo sie znalezc w pierwszej trojce. 

  Gratulacje!Turniej BRD "' W Europie jezdzimy bezpiecznie - Obrazek 1

 • Mikołajki w Schronisku.

  02.12.2017

   

  Podczas  akcji Psu na budę czy Bieg Jeża dzieci bardzo liczyły na spacer z psami, jednak nie było to możliwe ale teraz jak najbardziej jest. Serdecznie zapraszamy 2 grudnia 2017 od 12.00 do 15. do schroniska w Zielonej Górze i zabierzcie psy na spacer.
  Będzie radocha po obu stronach, Wy wyspacerowani i zadowoleni, że tacy dobrzy, psy zadowolone, że wyspacerowane. Będzie także Mikołaj z cukierkami, ciepła herbata...i inne niespodzianki.

   

 • Bijemy rekord Guinnessa

   

  Pani Monika Szkolniak przekazała nam informację o bardzo fajnej akcji nie tylko dla dzieci...więc już wkrótce w naszej szkole wszystkie chętne osoby będą mogły napisać list do Świętego Mikołaja i tym samym przyłączyć się do bicia rekordu Guinnessa na najdłuższy list.
  Serdecznie zapraszamy do napisania listu w domu, ponieważ wystarczy wejść na stronę www.piszemydomikolaja.pl i wypisać swoje 3 życzenia.
  Mamy na to czas do 6 Grudnia lecz czy warto czekać ... Bijemy rekord Guinnessa - Obrazek 1:)
  Udanej zabawy w wyszukiwaniu najlepszych życzeń.

 • Dzień Pluszowego Misia

  24.11.2017

  Tegoroczne obchody Dnia Pluszowego Misia rozpoczęliśmy od piosenki i zabawy ruchowej z przyniesionymi misiami. Kolejnym punktem zabawy były konkursy- jedzenie miodku na czas ( bezkonkurencyjny był Gracjan Mazur i Kacper Kaliński), zbieranie patyczków rękawiczką, rysowanie portretu misia z zamkniętymi oczami, zbieranie ziarenek kaszy pałeczkami. na koniec zajęć dzieci wykonały misie z papieru, które umieściliśmy na plakacie. 

 • Brązowy medal Agaty Woźniak w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla w Karate Kyokushin

  18 listopada 2017 roku odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla. W zawodach startowało blisko 200 karateków . Brązowy medal wywalczyła Agata Woźniak z klasy V. Niewiele do zwycięstwa brakowało innym zawodniczkom, które odpadły w drodze eliminacyjnej tj: Wiktoria Fabiszak, Laura Nóżka, Hanna Żytkowiak.  Zawodniczki dopingowała i przygotowała pani Aneta Żuk, która pełniła także funkcję sędziego. Kolejny turniej już niedługo 9.12.2017 r. w Szczecinie .

  Gratulacje !!!

  Brązowy medal Agaty Woźniak w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla w Karate Kyokushin - Obrazek 1 Brązowy medal Agaty Woźniak w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla w Karate Kyokushin - Obrazek 2   Brązowy medal Agaty Woźniak w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla w Karate Kyokushin - Obrazek 3Brązowy medal Agaty Woźniak w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla w Karate Kyokushin - Obrazek 4  Brązowy medal Agaty Woźniak w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla w Karate Kyokushin - Obrazek 5

 • Dzień Niepodległości- konkurs plastyczny i udział w grze miejskiej.

  W przed dzień Dnia Niepodległości, czyli 10 listopada,  klasy III i V uczestniczyły w grze miejskiej zorganizowanej przez liceum w Czerwieńsku. To była wspaniała zabawa i dobrze zorganizowana. Uczniwie mieli okazję wykazać się umiejętnościami plastycznymi, wiedzą historyczną i sprawnością fizyczną. Na koniec zabawy dzieci z apetytem spożyły wspaniałą grochówkę. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę! 

  Nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Muzeum Wojskowe w Drzonowie. Kolejny raz z sukcesem! Wyróżnienia otrzymali Nadia Frączak z klasy II i Amelka Fleszer, Gracjan Mazur z klasy III. Gratulacje!

   

 • Psu na budę

  Psu na budę - Obrazek 1 Psu na budę - Obrazek 2

  Od dzisiaj ruszyła w naszej szkole akcja "Psu na budę" i potrwa do 17.11.2017r. Podczas tych dwóch tygodni będziemy zbierać karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, smycze, zabawki, pościel, prześcieradła, dywany, wykładziny, wycieraczki czy słomę. Rzeczy można zostawiać w koszu w głównym wejściu lub na świetlicy.

  Serdecznie zapraszam i liczę na Państwa aktywny udział.

  Więcej informacji można przeczytać w poniższym linku.
  http://www.schroniskozg.pl/…/w-s…/5009/xiv-akcja-psu-na-bude

 • Pasowanie na Pierwszaka!

  13.10.2017

  Pasowanie na Pierwszaka! - Obrazek 1Pasowanie na Pierwszaka! - Obrazek 2

 • Dzień Bezpiecznego Komputera

  Dzień Bezpiecznego Komputera - Obrazek 1

  W zeszłym miesiącu odbył się na świetlicy Dzień Bezpiecznego Komputera, podczas którego dzieci dowiedziały się jak tworzyć najlepsze hasła i dlaczego nie powinny ich nikomu zdradzać. Rozmawialiśmy także o zasadach higieny podczas korzystania z tych urządzeń i jak możemy niechcący je zniszczyć jedząc podczas grania czy ogladania. Na zakończenie obejrzeliśmy filmy edukacyjne przygotowane przez akademię NASK.

 • Milion Posiłków

  Milion Posiłków - Obrazek 1

  31.10 zakończyła się akcja "Milion posiłków", której celem było nazbieranie jak największej ilości karmy do wybranych schronisk poprzez oddanie głosów na stronie www.milionposilkow.pl. Firma Pedigree i Whiskas przekaże uzbieraną ilość także i do Zielonogórskiego przytuliska. Dziękuję wszystkim którzy podjęli inicjatywę.

  Akcja była ogłoszona podczas trwającego Dnia Zwierząt 04.10, z tej okazji w ciągu całego tygodnia dzieci dowiedziały się jak porozumiewają się z nami psy, obejrzeliśmy filmy edukacyjne czy trenowaliśmy słuch podczas odgadywania odgłosów zwierząt.

 • V Bieg Jeża już za nami

  V Bieg Jeża już za nami - Obrazek 1 V Bieg Jeża już za nami - Obrazek 2  V Bieg Jeża już za nami - Obrazek 3
  Pomimo zamkniętej listy internetowej udało się wystartować. Emocje jeszcze mi towarzyszą...a ile rzeczy się działo...milowe kolejki aby zapisać nasze MAŁE JEŻE na listę rezerwową i to oczekiwanie czy się dostaną...udało się no to szybko na rozgrzewkę iiiii wystartowały, każda dzielnie przebyła dystans i na mecie otrzymała pamiątkowy medal. 
  Jeżyki skorzystały też z malowania twarzy, słodkiego poczęstunku i obserwowały elementy szkolenia psów. Dzisiaj miałam świetny doping i towarzystwo...dziewczyny przebiegły swoje 700m i dołączyły do mnie w drugim okrążeniu gdzie razem biegłyśmy ponad 1km. Niektórym udało się nawet wygrać dodatkowe nagrody (wejściówka do Skokoloco i książkę)
  O Biegu Jeża będziemy pamiętać przez cały przyszły rok dzięki #AdrianMiarka, który wpłacił pieniądze na zwierzaki i przekazał nam na świetlicę kalendarz z kotami i psami mieszkającymi jeszcze w schronisku.
  Dziękuję bardzo za zaangażowanie i udział w dzisiejszym wydarzeniu.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim
  Leśniów Wielki 54
 • (068)321-18-33

Galeria zdjęć