20.05.2022

Przed uczniami najwyższej klasy pierwszy poważny sprawdzian, który będzie miał wpływ na dalszą naukę.

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty potrwa od 24 do 26 maja. Sprawdzian przeprowadzany w formie pisemnej jest obowiązkowy, a przystąpienie do niego jest warunkiem koniecznym do ukończenia szkoły

• 24 maja 2022 (wtorek) godz. 9.00 - język polski
            • 25 maja 2022 (środa) godz. 9.00 - matematyka
            • 26 maja 2022 (czwartek) godz. 9.00 - język angielski (opcjonalnie inny język nowożytny).

Powodzenia :)

W dniach 24 - 26 maja w szkole nie odbywają się zajęcia dydaktyczne dla klas I-VII

• XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

16.05.2022

W poprzednim tygodniu obchodziliśmy Tydzień Bibliotek. Z tej okazji w bibliotece odbyły się zajęcia dla grup przedszkolnych i klas 1-4. Uczniowie podczas wizyty w „krainie książek” mieli okazję przypomnieć sobie regulamin tego miejsca, poznać rozmieszczenie i typy książek. Dzieci uczestniczyły w warsztatach podczas których wykonały zakładkę lub zaprojektowały okładkę do swojej ulubionej książki.

• Święto Konstytucji 3 maja

08.05.2022

W tym roku trochę inaczej celebrowaliśmy to święto w naszej szkole. Najpierw kl. 4-8 wykonały plakaty dotyczące wszystkich polskich konstytucji. Zostały one wywieszone w szkole w różnych miejscach. Przez tydzień uczniowie mieli za zadanie odnalezienie ich i zapoznanie się z zawartością. Uczennice kl. 6: Nadia Frączak i Karolina Machowiak odwiedziły kl.1-3 oraz przedszkolaków, aby zapoznać ich z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego święta narodowego. Podsumowaniem obchodów był konkurs historyczny. Wzięło w nim udział 12 uczniów. Pierwsze miejsce zajął Kajetan Kowalczyk z kl.6, wyróżnienia otrzymali: Karolina Machowiak i Nadia Frączak z kl.6 oraz Bartek Bugajny z kl.7. Gratulacje !

​​​​​​​Dziękuję Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w prace związane z obchodami święta. Dziękuję również za pomoc p. Ewelinie Najdek.