• Komitet Rodzicielski

Bardzo prosimy o wpłacenie 50 złotych od rodziny na Komitet Rodzicielski.
            Podajemy nr konta RADY RODZICÓW, na które można wpłacać:

49 1020 5402 0000 0502 0283 7250

W tytule przelewu prosimy wpisać nazwisko i klasę(klasy) do której chodzi dziecko(dzieci).

• Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

25.09.2023

Dnia 14 września w związku z Światowym Dniem I Pomocy w naszej Szkole odbyły się warsztaty podczas których uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie podstawowe zasady udzielania pomocy. Przypomnieliśmy numer alarmowy, jakie najważniejsze informację należy podać z miejsca zdarzenia. Jak należy postępować z poszkodowanym przytomnym i nieprzytomnym. Czym jest AED Defibrillator - kiedy i jak należy go używać, gdzie się znajduje. Zobaczyliśmy zawartość plecaka Ratownika. Po zajęciach uczniowie mogli obejrzeć karetkę, co było atrakcją zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Dziękujemy Sztabowi Ratownictwa z Zielonej Góry.

Zapraszam do Albumu po więcej zdjęć.

• Relacja z Akcji - Narodowe Czytanie

18.09.2023

Dnia 09 września 2023 roku pod Leśniowskim Wiatrakiem odbyła się Akcja Narodowego Czytania, która objęta jest patronatem Pary Prezydenckiej. Informacja o akcji w Leśniowie Wielkim została umieszczona na oficjalnej stronie Prezydenta. Była to już kolejna odsłona akcji, podczas której uczniowie Szkoły czytając fragmenty powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej, mieli okazję poznać losy bohaterów oraz specyfikę czasów w których żyli. Akcja miała charakter kulturalno - rekreacyjny, odbyła się w formie pikniku, każdy kto przybył otrzymał pamiątkową zakładkę. Uczestnikami wydarzenia byli uczniowie Szkoły, którym dziękuję za przybycie i zaangażowanie.

• Integracja pod wiatrakiem

10.09.2023

Integracja zespołów klasowych.

We wtorek, 5 września, odbył się Piknik pod Wiatrakiem organizowany przez wolontariuszy z Korpusu Solidarności.

W czerwcu wygraliśmy mini grant ogłoszony przez ZLOP finansowany przez NIW z którego został zakupiony sprzęt oraz ze składek które Państwo ofiarowali.

• Narodowe Czytanie 2023

07.09.2023

Dnia 09.09.2023r. (sobota) od 10:00 do 12:00 pod "Leśniowskim Wiatrakiem" odbedzie się 12 odsłona akcji Narodowe Czytanie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych wspólnym czytaniem lektury: Nad Niemnem. Proszę zabrać ze sobą dobry humor oraz kocyk. Do zobaczenia.