• Sportowy Dzień Dziecka :-)

03.06.2023

Dnia 1 czerwca odbył się w naszej szkole " Dzień Sportu " połączony z " Dniem Dziecka ". Na boisku odbyły się biegi sztafetowe , w których rywalizowały klasy 4-6.  I m w kategorii chłopców zdobyli :Kewin, Tobiasz, Kewin, Jordan,  MiłoszII m zdobyli :Bartek, Karol, Robert, Oskar, Gabryś,III m zdobyli :Alan, Bartek, Konrad, Fabian, Michał W kategorii dziewcząt Im zdobyły :

Martyna, Natalia, Karolina, Lena WeronikaII m zdobyly:Zuza, Zuzia, Eunika, Lena, Yevheiia.Gratulacje! Po sportowych eliminacjach, nagrodach , poczęstunkach,  klasy 4-6 wraz z wychowawcami udali się na duże boisko leśniowskie piknikować, wypoczywac, korzystać ze słońca, grać w gry rekreacyjne oraz debiutować w rzucie oszczepem. Krótko można podsumować, że dzien był fajny 😁👍

• Tydzień Konstytucyjny!

31.05.2023

Wczoraj odbyły się warsztaty dla klasy VII i VIII podczas, których uczniowie rozmawiali, o tym co dla nich oznacza Konstytucja i Europejska Konwencja Praw Człowieka. W trakcie tych zajęć, prawnicy przeprowadzili dyskusję i rozwiązali kazus, czyli (nie tak bardzo) hipotetyczny problem prawny .

• V edycja akcji #SprzątamyDlaPolski

16.04.2023

Zapraszamy wszystkich chętnych, ruszamy 10.20!

Ogólnopolska akcja jest realizowana poprzez zorganizowane grupowe sprzątanie terenów zielonych na terenie Polski. Celem akcji jest pielęgnowanie postaw patriotycznych wśród Polek i Polaków poprzez dbanie o środowisko Małych Ojczyzn. Ponadto  jednym z kluczowych założeń jest popularyzowanie proekologicznych zachowań, w tym segregacji odpadów, ale również świadomości ekologicznej.

• Lubuskie Konfrontacje Artystyczne

16.04.2023

Fotografia, eliminacje gminne - wyniki konkursu!

W tegorocznym konkursie fotograficznym pod hasłem: "Grasz w zielone? Graj!" komisja konkursowa przyznała 2 nominacje do eliminacji powiatowych uczennicom naszej szkoły: Nadii Frączak i Weronice Kościółko oraz 4 wyróżnienia: Lenie Kaczmarek, Lenie Sakowskiej, Nikodemowi Wojciechowskiemu i Hanii Kaczmarek. Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych!

,

• Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate Kołobrzeg

02.04.2023

W minioną sobotę 1 kwietnia 2023 roku uczniowie naszej szkoły Wiktoria Warszawska, Kajetan Kowalczyk i Jordan Onoh pod opieką pani Anety Żuk uczestniczyli w IV Ogólnopolskim  Kołobrzeskim Turnieju Kyokushin Karate “Umi No Shinju 海の真珠 – Morska Perła” . W swoich rywalizacjach najskuteczniejszy był Jordan Onoh zdobywając 3 m w konkurencji kumite. Pozostali uczniowie tym razem musieli uznać wyższość przeciwnika.

Gratulujemy odwagi i sukcesów!

• ProArte

26.03.2023

W piątek zwycięzcy szkolnego konkursu recytatorskiego Maja Dąbrowska, Nikodem Wojciechowski, Nikola Zawadzka, Antek Okupniak, Aleksandra Śliwa - Schmidt, Leon Lach, Andrzej Mazur, Konrad Mazur, Bartosz Czycz, Miłosz Czycz, Kewin Onoh, Jordan Onoh, Lena Miłosz, Nadia Frączak, Oliwia Zegadło, Karolina Machowiak, Oliwia Olech reprezentowali szkołę w etapie gminnym konkursu ProArte.

Karolina Machowiak i Konrad Mazur zostali nominowani do etapu powiatowego, a Ola Śliwa- Schmidt dostała wyrożnienie. Gratulujemy uczestnikom. Byliście świetni

Nowa galeria Pierwszy Dzień Wiosny została dodana do albumu fotograficznego

klasy IV-VIII

Klasy 4-8 witały wiosnę na sportowo. Najpierw uczniowie brali udział w turnieju gier zespołowych, następnie poszliśmy na spacer w okolice wiatraka. Po powrocie na teren szkoły szukaliśmy pierwszych oznak wiosny, wymyślaliśmy rymowanki na jej powitanie i bawiliśmy się na szkolnym boisku. Zwieńczeniem dnia było ognisko z kiełbaskami i pieczonymi piankami. Wszystkiemu przyglądał się ze swojego gniazda bocian, który wraz z nadejściem wiosny wrócił z zimowego urlopu.

• Wiosenny Turniej Sportowy

21.03.2023

W dniu dzisiejszym tj 21 marca 2023 z okazji "Pierwszego Dnia Wiosny" odbył się w naszej szkole Wiosenny Turniej Gier Zespołowych.  Brały w nim udział klasy od 4-8. W siatkówce rywalizowały klasy 7i 8. I m zdobyła drużyna chłopców: Bartek Bugajny, Kacper Kaliński, Oliwer Marchel, Kajetan Kowalczyk, Szymon Jaromin, Mykhailo Kulchytskyi.II m zdobyła drużyna dziewcząt: Joanna Soboń, Karolina Machowiak, Nadia Frączak, Amelia Woźniak, Veronica Verbska, Oliwia Olech.

Wyniki meczu w piłkę nożną:I m drużyna zielonych:Kewin Masłowski, Gabriel Marchel, Milosz Czycz, Marcel Łanicki, Andrzej MazurII m drużyna czerwonych:Karol Stetsivka, Bartek Bąk, Oskar Zawalnik, Oskar Warszawski, Fabian Majdacki, III m drużyna białych: Tobiasz Kowalski, Natalia Włodarczyk, Fabian Woźniak, Fabian Gruszkiewicz, Bartosz CzyczWyniki meczu w koszykówkę:I m drużyna czerwonych:Tobiasz Kowalski, Oskar Warszawski, Oskar Zawalnik, Bartek Bąk, Fabian WoźniakII m drużyna zielonych :Marcel Łanicki, Kewin Masłowski, Bartek Czycz, Gabryś Marchel, Andrzej Mazur I m drużyna żółtych : Weronika Kościółko, Oliwia Zegadło, Martyna Wróbel, Natalia Włodarczyk II m drużyna białych:Julia Warszawska, Bartosz Czycz, Zuzanna Kujawska, Marysia Malinowska.Turniej przeprowadziła pani Aneta Żuk.Gratulacje dla wszystkich !